Záleží mi na tom …

V júni už ôsmy rok rozkvitla naša poliklinika farebnými obrázkami detí, z ktorých bolo cítiť nadšenie, odhodlanie, ale aj vnímavé oči a citlivé srdiečka. Za pomoci farieb a  nespútanej detskej fantázie sa zrodili dielka, ktoré až do konca septembra obdivovali naši pacienti, klienti, hostia, návštevníci polikliniky.

Téma tohtoročnej výtvarnej súťaže „Záleží mi na tom…“ ukázala aj nám dospelým, na čom deťom záleží: nie je to len priateľstvo, kamaráti, ale aj príroda, zvieratká, rybky, motýle, chrobáčiky, vtáky, stromy a historické pamiatky. Záleží im na rodine, mame a ockovi, bračekovi a sestričke, na tom, aby boli všetci zdraví. Deti rozmýšľajú aj nad tým, kde a ako sa hrajú, počúvajú, o čom spieva voda a dokonca vedia, aké tajomstvo má strom. To všetko a ešte oveľa viac sme našli vo ich obrázkoch.

V tomto roku sme do výtvarnej súťaže dostali 198 prác. Výtvarné práce boli rozdelené do dvoch kategórii. Prvú tvorili deti do 10 rokov, druhú kategóriu deti vo veku od 11 do 15 rokov. Výsledky výtvarnej súťaže boli vyhlásené na vernisáži výstavy.

Ocenení víťazi